Hej bez przesy jak czytam tu wasze komenty to leite ma rację sprowadzacie temat do czego innego może i Ronaldo jest za bardzo pewny siebie ale nie może się rozmowa o jego grze sprowadzać do fryzury czy ogólnie do wyglądu zewnętrznego też mogę powiedzieć że Messi jest obcięty śmiesznie bo wygląda jak zaczarowany ołówek.
Sluchajcie powiem szczerzę jeśli Barcelona tak zagra z Arsenalem to przewalimy i to niezle.Beznadziejne blędy i w obronie i w wyprowadzaniu piłki wiem wiem że mamy 3 punkty ale trzeba wyciągnąć poważne wnioski przed meczem z Mallorcą i Arsenalem
Panie trenerze Guardiola właśnie barcelona nie może zagrać tak samo jak w meczu z Arsenalem bo nie wygra z Bilbao.Przy stanie 2-0 dla Barcy w meczu z Arsenalem zawodnicy staneli i przez to Kanonierzy wyrównali za duża pewność siebie nie jest wskazana na żadnego rywala czy to Real Madrid czy też Atletic Bilbao.
Dzisiaj 19:55 Canal+sport 2 mecz Barcy leci tak mówię żebyście wszyscy wiedzieli.Nadzieja jest na zwycięstwo Barcy ale to będzie ciężki mecz.
Gratuluję wam zwycięstwa piękna gra Messiego i całego zespołu.Zobaczymy jak wam pójdzie z Interem podejrzewam że bedzie podobna taktyka Mourihno jak ta Hidinka i będzie bardzo trudno strzelić gola.Ale przed nami GD wierzę w Real choć powiem szczerzę czuję że to Barcelona wygra ten mecz bo jest lepsza od Los Blancos ale zobaczymy jak to będzie.
Komentarze
0
By mod: ban!
0
I bardzo dobrze nie ma Abidala nie ma Ibry znakomicie
0
Giovi
Gran Derbi a nie Bran zal mi cie
0
Hej bez przesy jak czytam tu wasze komenty to leite ma rację sprowadzacie temat do czego innego może i Ronaldo jest za bardzo pewny siebie ale nie może się rozmowa o jego grze sprowadzać do fryzury czy ogólnie do wyglądu zewnętrznego też mogę powiedzieć że Messi jest obcięty śmiesznie bo wygląda jak zaczarowany ołówek.
:D
0
Jestem kibicem Realu ale czuję że Barcelona ten mecz wygra jest lepsza od Los Blancos
0
Jestem kibicem Realu ale czuję że Barcelona ten mecz wygra jest lepsza od Los Blancos
0
Sluchajcie powiem szczerzę jeśli Barcelona tak zagra z Arsenalem to przewalimy i to niezle.Beznadziejne blędy i w obronie i w wyprowadzaniu piłki wiem wiem że mamy 3 punkty ale trzeba wyciągnąć poważne wnioski przed meczem z Mallorcą i Arsenalem
0
Panie trenerze Guardiola właśnie barcelona nie może zagrać tak samo jak w meczu z Arsenalem bo nie wygra z Bilbao.Przy stanie 2-0 dla Barcy w meczu z Arsenalem zawodnicy staneli i przez to Kanonierzy wyrównali za duża pewność siebie nie jest wskazana na żadnego rywala czy to Real Madrid czy też Atletic Bilbao.
Dzisiaj 19:55 Canal+sport 2 mecz Barcy leci tak mówię żebyście wszyscy wiedzieli.Nadzieja jest na zwycięstwo Barcy ale to będzie ciężki mecz.
0
Gratuluję wam zwycięstwa piękna gra Messiego i całego zespołu.Zobaczymy jak wam pójdzie z Interem podejrzewam że bedzie podobna taktyka Mourihno jak ta Hidinka i będzie bardzo trudno strzelić gola.Ale przed nami GD wierzę w Real choć powiem szczerzę czuję że to Barcelona wygra ten mecz bo jest lepsza od Los Blancos ale zobaczymy jak to będzie.
Pozdrawiam
0
Barcelona jest zdecydowanym faworytem tego meczu to fakt ale zobaczymy jak się to potoczy :)